Yukarı Çık
TR | EN

Seçme ve Yerleştirme

İnsan kaynakları stratejisi ile belirlenen ya da kendiliğinden meydana gelen açık pozisyonlarda önceliğimiz;

FONS Teknoloji ailesine genç, dinamik, alanında uzman ve/ veya yeniliklere açık yeni mezun, inovatif ve girişimci ruha sahip, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli olan, takım çalışması yapabilecek, grup kültürümüz ve değerlerini benimseyip sahip çıkacak bireyler kazandırmaktır.

Temel ilkemiz yaş, cinsiyet, uyruk, ırk, etnik durum, din, politik yaklaşım ve fiziksel durum gözetmeksizin eşit çalışma fırsatlarının sağlanmasıdır.

Açık pozisyonlarımızda önceliğimiz iç adaylarımızdır. Pozisyon gereksinimi dış alımı gerektiriyorsa; deneyimsiz aday ihtiyaçlarında önceliğimiz çıraklarımız ve stajyerlerimizdir.

Talepler doğrultusunda; web sitemiz ve sosyal ağlar başta olmak üzere ilan ve aday bulma imkanı sunan kariyer portalları ve siteler ayrıca danışman firmalar aracılığıyla oluşturduğumuz aday havuzundan uygun olabilecek adaylar öncelik olarak İnsan kaynakları tarafından ön görüşmeye davet edilir. İnsan Kaynakları Müdürlüğü tarafından yapılan değerlendirme sonrasında uygun görülen adaylar ikinci görüşmeye davet edilir.

Başvuru Formu doldurarak FONS Teknoloji de çalışmak için ilk adımı atmış olacaksınız. Başvurunuz insan kaynakları tarafından incelenip değerlendirilecek, özelliklerinize uygun bir pozisyon olduğunda sizinle iletişime geçilecektir